אמית בונה סוכה >

פותחים תשפ”ד בחסד: ישיבת אמית יגל אשדוד בונה סוכה

פותחים תשפ

גם השנה, כמיטב המסורת לקראת חג הסוכות, פרויקט ‘אמית בונה סוכה’ של רשת אמית יוצא לדרך. השבוע יצאו תלמידי ישיבת אמית יגל אשדוד לבניית סוכות ברחבי העיר אשדוד, עבור קשישים, בעלי מוגבלויות ומשפחות חד הוריות אשר מתקשות במלאכה.

המיזם ימשיך בימים שלפני חג הסוכות, עד שיגיע לכל משפחה שצריכה סיוע.

מבצע בניית סוכות פועל בישיבת אמית יגל אשדוד בשנים האחרונות, ובכל שנה ישנם עוד ועוד תלמידים שמבקשים להשתתף במבצע חשוב זה. הקהילה באשדוד שמחה ומברכת את המיזם, ומפנה אל התלמידים – מבוגרים, חולים ואנשים שאין באפשרותם לבנות את הסוכה.

נעם פילבר, תלמיד כיתה י’ שיתף: “תחושת הסיפוק לראות את השמחה של האנשים אחרי שבנינו להם את הסוכה שווה את כל המאמץ, אין תחושה יותר טובה להרגיש שאתה עוזר למישהו ובטח לפני החג”.

הרב שלום מלול, ראש ישיבת אמית יגל אשדוד: “מבצע שלומית בונה סוכה, זה הפנים היפות של עם ישראל. בני נוער צעירים נמרצים של הישיבה, אוחזים יד ביד. אנשים מבוגרים, אנשים בעלי מוגבלות, אנשים שזקוקים לעזרה מכל סיבה שהיא, ובונים איתם ביחד מצווה שכל כולה אחדות ישראל, כל כולה היא מצווה של אמונה בנצח ישראל. ובעיני בימים המתוחים האלה זו התשובה להכל. החבירה הזו בין הדורות, האחדות הזו בין העם. בונים סוכה לא חשוב למי, לא חשוב מה הדעות הפוליטיות שלו, מה הדעות האמוניות שלו. בונים סוכה ביחד – יחד שבטי ישראל!”.

פורסם בתאריך: 27.09.2023