חדשות וחדשנות בחינוך >

תעודות הבגרות של דור הגיבורים: 97% בגרות במחזור ט”ו אמית י’ אשדוד

תלמידים ממחזור ט

12 שנים במערכת החינוך הגיעו לסיומם השבוע, כאשר בוגרי מחזור ט”ו בבית החינוך אמית י’ אשדוד הגיעו לקבל את תעודות הבגרות שלהם. נתוני הזכאות מרשמים במיוחד: 97% אחוזי זכאות לבגרות בקרב תלמידים.

הטקס נפתח בדברי ברכה של ירון כרמי מנהל בית החינוך, אשר דנינו מנהל חטיבה עליונה, הרב שלמה כהן רב בית הספר וחני בן אבו מנהלת השכבה.

לאחר מכן הבוגרים התכנסו לפי כיתות האם עם המחנכים שלהם, שם שיתפו בחוויות מהתקופה האחרונה, סיכמו את התהליך האישי שלהם במסע לתעודת בגרות איכותית ולמדו להתבונן בכוחות ובתכונות האופי שהביאו אותם לרגע הזה ולקחת אותם להמשך חייהם, למשברים ולאתגרים שיוצבו בפניהם.

בזמן שחלף, לא מעט מהבוגרים הספיקו להתגייס לצה”ל. ברגעי הטקס, הם עסקו בשמירה על אזרחי מדינת ישראל בגבולות הארץ ובאזורי הלחימה ולא יכלו לצאת לטקס חלוקת הבגרות.

אורי חמיאס, בוגר כיתה יב1: “לא אשכח את היום שהגעתי לתיכון. התהליך שלי לבגרות לווה בעליות ומורדות אבל בסופו של דבר לא ויתרתי לעצמי. גם המחנכת שלי אורלי מלכה לא ויתרה עלי ובזכותה ברוך ה’ היום אני עם תעודת בגרות מלאה”.

חני בן אבו, רכזת השכבה: “זו שכבה שידעה המון אתגרים, התחילו את כיתה י’ בשיא הקורונה, תוך כדי מבצעים צבאיים ואפילו עיצומי מורים. על אף כל אלה, יחד עם צוות מסור ונאמן הצלחנו להביא את התלמידים למקסימום הצלחה בבחינות, תעודות בגרות איכותיות ואחוז גבוה של מצטייני מנכ”ל. ללא ספק בוגרים איכותיים בכל קנה מידה. מאחלת להם הצלחה רבה במשך הדרך”.

אשר דנינו, מנהל חטיבה עליונה: “היה מרגש מאוד לראות את בוגרי מחזור ט”ו מקבלים את תעודת הבגרות ביד- תעודה איכותית שמכילה המון עמל ויזע. זהו דור הניצחון שפזור היום במיטב היחידות בצה״ל ובשירות הלאומי, דור שיודע לעמוד במטרה למרות כל האתגרים!”.

ירון כרמי, מנהל בית החינוך: “התרגשנו והלב התפוצץ מגאווה לפגוש את הבוגרים שלנו בטקס חלוקת תעודות הבגרות. מרגש לראות את המקום שהבוגרים נמצאים היום בצבא, בשירות משמעותי, מכינות קדם צבאיות ובשירות לאומי משמעותי. ההישג המדהים של 97% זכאות לבגרות הוא כמובן הודות לצוות המופלא של אמית י’ וכמובן למאמצים המאוד גדולים של התלמידים שלנו”.

פורסם בתאריך: 17.06.2024