חדשות וחדשנות בחינוך >

פותחים שנה באמית בר אילן נתניה – זוכרים את אלה אור: הזמן קצר והאהבה מרובה

פותחים שנה באמית בר אין נתניה

ברשת אמית החליטו לקחת את הסטטוס המרגש של אלה אור ז”ל – ‘הזמן קצר והאהבה מרובה’ ולהפוך אותו למוטו של פתיחת השנה ובבתי הספר בכל רחבי הארץ תלו שלטים עם המסר החינוכי.

‘הזמן קצר והאהבה מרובה’ היה המשפט המזוהה ביותר עם אלה אור ז”ל, בוגרת אמית אורי מעלה אדומים שנספתה באסון מכינת בני ציון בנחל צפית לפני חמש שנים.

הרב אוריה חברוני, מנהל אמית בר אילן נתניה: “עם פתיחת שנת הלימודים שמחנו והתרגשנו בקהילת החינוך אמית בר אילן בנתניה לפגוש את התלמידים וכמובן לראות את השמחה שלהם במפגש עם חבריהם אחרי החופשה. דיברנו איתם על הערבות אחד לשני, הדאגה לחבר שלידי, וגם לאח שרחוק ממני מתוך הבנה שכולנו שייכים לנשמה גדולה אחת: ‘הזמן קצר והאהבה מרובה’. זאת האחריות הגדולה שלנו בתקופה הזו”.

ד”ר אמנון אלדר, מנכ”ל רשת אמית: “אנו מזמינים את כל באי הקהילות החינוכיות שלנו לייצר שינוי מקומי, לעודד חיבורים מבלי לטשטש זהויות ומחלוקות. דווקא בימים שבהם החברה הישראלית סוערת באש המחלוקת אנחנו מבקשים לעודד הקשבה ושיח, לעורר את האהבה לטוב המשותף לכולנו, מבלי לטשטש את המחלוקת ואת העמדות של כל אדם וכל צד. “האהבה מרובה לא רק בסיפור הלאומי אלא גם בסיפור הקהילה והכיתה. אנחנו מבקשים לפעול כי אף תלמיד לא ישאר דחוי מאחור, כי כלל תלמידינו יזכרו ולא יאפשרו לנטוש מאחור את הזולת”.

פורסם בתאריך: 05.09.2023