חדשות וחדשנות בחינוך >

מצטיינת הנשיא לשנת תשפ”א: בת השירות הלאומי באמית י’ אשדוד

אודיה זוזט, בת השירות הלאומי בבית החינוך אמית י’ אשדוד – היא מצטיינת נשיא המדינה לשנת תשפ”א בשירות הלאומי.
הבחירה באודיה התבססה על פעילותה להקמת סניף ‘בני עקיבא’ הפועל בתוך בית החינוך – מהיסוד ממש, כולל גיוס מדריכים וחניכים, משאבים והקמת גמ”ח שפועל לטובת תושבי העיר בהובלת תלמידי המקיף – כל זה בתקופה הקורונה.
בהמלצות החמות שהובילה לבחירתה נכתב כי הרבה מעבר לחובתה הפורמלית, הקומונרית ובת השירות הלאומי אודיה זוזט שמשמשת כבר בפועל כקומונרית בסניף יא’ באשדוד, לקחה על עצמה גם את האתגר של פתיחת סניף בתוך בית הספר. “חשוב לציין ולהדגיש שאודיה עושה את עבודתה בצניעות והמון אהבה, היא יצרה קשר משמעותי עם המדריכים והחניכים והפכה לדמות משמעותית ביותר במערך החינוכי הבית ספרי”.
בתגובה לבחירתה כמצטיינת הנשיא, אמרה אודיה: “אני שמחה על שנפלה בחלקי הזכות להוביל את פעילות בני עקיבא במקיף יחד עם התלמידים המדהימים של בית הספר, שלא מפסיקים להפתיע ורק רוצים להתקדם ולעלות. עבורי, הבחירה בי כמצטיינת נשיא מרגשת מאוד ומפתיעה מאוד – הצוות הגיש את מועמדותי ללא שכלל ידעתי. אני רוצה להודות לבית הספר, שנותן מקום לתוכנית המדהימה של בי”ס בתנועה – סניף בני עקיבא שפועל במתחם ובמסגרת בית הספר. הסיוע המתמיד מצד ההנהלה מאפשר את פעילותו הברוכה של הסניף”.
מוטי ארבל, מנהל בית החינוך: “אודיה הוכיחה בשנת לימודים מורכבת כל כך שאין דבר כזה אי אפשר. כל המשימות וכל האתגרים שבשנה רגילה הם מורכבים דיים הפכו לאפשריים בכוח הרוח שאודיה הביאה איתה להתנדבות”.