חדשות וחדשנות בחינוך >

מנהלת חדשה מגיעה לעיר: רויטל חבר נבחרה לנהל את קריית החינוך אמית ע”ש רון ארד בשנה הבאה

רויטל חבר

רויטל חבר, סא”ל (במיל’), בוגרת תואר ראשון ושני במינהל עסקים ומשאבי אנוש ובעלת תעודת הוראה במתמטיקה- נבחרה למנהלת החדשה של קריית החינוך ע”ש רון ארד.

רויטל נשואה, אמא לשלושה ומתגוררת בגדרה.

רויטל פרשה מצה”ל בדרגת סא”ל לאחר שנים בהן שירתה בתפקידי ניהול בחיל האוויר והינה בעלת ניסיון עשיר במגוון תחומים בעולם ניהול משאבי האנוש. עם תום שירותה בצה”ל פנתה לתחום החינוך מתוך תחושת שליחות ורצון להשפיע לטובה על דור העתיד.

בשש השנים האחרונות רויטל הובילה עשייה משמעותית בתיכון “בן יהודה” בנס ציונה שם עבדה כמורה ורכזת שכבה מובילה.

בסיומו של מכרז שהתקיים בשבוע האחרון, בחרו נציגי מחוז מרכז במשרד החינוך, עיריית רחובות ורשת אמית את רויטל חבר לתפקיד מתוך מועמדות ומועמדים רבים שניגשו למכרז.

רויטל חבר תחליף בתפקידה את המנהלת הנוכחית של קריית החינוך ע”ש רון ארד קרן שחל, , שלאחר שבע שנים בהן הובילה את בית הספר להישגים והצלחות ביקשה לסיים את תפקידה.

ראש העיר מתן דיל הודה לקרן שחל על שנים של הצלחה ותרומה גדולה למערך החינוך בעיר רחובות בכלל ובקרית אמית רון ארד בפרט ובירך את רויטל על בחירתה לתפקיד: “לקריית החינוך אמית רון ארד הישגים כבירים, חינוך לערכים ועשיה חינוכית משמעותית בתחומי החדשנות ובחתירה למצוינות. אנו מאמינים כי רויטל היא האדם הנכון להובלת המקום ונעשה הכל כדי לסייע לה במשימה חשובה זו”.

ד”ר אמנון אלדר, מנכ”ל רשת אמית: “באמית רון ארד יש צוות מצוין וביחד עם רויטל, נפעל להוביל אותו לפסגות חדשות. תודתנו למנהלת היוצאת קרן שחל על ההשקעה רבת השנים שהניבה פירות מצוינים ואיחולי הצלחה בהמשך”.

קרן שחל המנהלת היוצאת, המסכמת שנים של ניהול אינטנסיבי שקידם את בית הספר למחוזות גבוהים איחלה הצלחה רבה לרויטל בתפקיד: “לאמית רון ארד יישאר תמיד מקום חם בליבי, אני משאירה מאחורי צוות מופלא. הורים מקסימים ותלמידים מדהימים ובטוחה שרויטל תמשיך ביחד איתם להעלות את בית הספר מעלה-מעלה”.

רויטל חבר, המנהלת הנבחרת הודתה על האמון: “אני שמחה ונרגשת על כניסתי לתפקיד ומודה על הזכות שניתנה לי להמשיך ולהוביל את בית הספר. יחד עם הצוות החינוכי, התלמידות והתלמידים וההורים היקרים אנו נמשיך לקדם את בית הספר לפסגות חדשות”.

 

פורסם בתאריך: 03.06.2024