חדשות וחדשנות בחינוך >

מורי אמית עכו חגגו את הנס עם אלעד ברזילי

מורי בית החינוך אמית קנדי עכו הגיעו להאיר באור של אהבה את חברם אלעד ברזילי שנפצע במהומות בעכו, הביאו לו חנוכיה במתנה וכמובן ברכו על הנס הגדול.

צוות מורים מהקהילה חינוכית אמית עכו יצא ביום ראשון, לקראת הדלקת נר ראשון של חנוכה, לברך את חברם, המורה אלעד ברזילי שנפצע קשה במהומות בעיר שהתרחשו במבצע שומר החומות.

כזכור, אלעד נפצע אנושות בראשו ושכב, תקופה ארוכה מורדם ומונשם בבית החולים. השתקמותו המהירה לאחר שהתעורר הפליאה את הרופאים והוא הועבר לשיקום בבית לוינשטיין.

ערב חג החנוכה הוא שוחרר מבית לוינשטיין וחזר הביתה, בבחינת נס גדול שחבר לנס חנוכה אותו חוגגים בימים אלו. הצוות, שמתגעגע מאד לאלעד, קנה חנוכיה יפה לחזרתו הביתה ובא לרקוד ולשיר בשמחה גדולה עימו ועם משפחתו.

ברזילי שהתקשה לדבר מרוב התרגשות, הודה לצוות המורים של אמית עכו. “זה ממש מרגש אותי. אין יום שאני לא חושב על התלמידים ועל בית הספר ואני מחכה כבר לחזור ללמד”.

מאירה לחיאני, הרכזת החברתית שעמדה מאחורי היוזמה: “היה מרגש באמת, כל כך חיכינו וציפינו ליום הזה שנגיע ונודה לקב”ה על הנס הגדול שקרה למשפחת אמית עכו. מה יותר מתאים מחנוכה חג הניסים”.

אתי צברי, מנהלת אמית קנדי עכו: “שמחתי שמחה גדולה לראות את אלעד בחזרתו הביתה לאחר פציעתו הקשה ותהליך השיקום הממושך, בבחינת- ‘נס גדול היה פה’. עוד יותר נשמח כולנו לראות בחזרתו של אלעד אל כתלי בית הספר, להורות וללמד את תלמידיו המתגעגעים לשובו”.

פורסם בתאריך: 01.12.2021