חדשות וחדשנות בחינוך >

מדרשת אמית מודיעין – ברשימת ביה”ס המצטיינים של משרד החינוך. כל מורה יקבל תגמול מיוחד של אלפי שקלים ממשרד החינוך על ההצלחה החינוכית

מדרשת אמית מודיעין שמחזיקה בנתון המרשים של 100% זכאות לבגרות, נכנסה לרשימת בתי הספר הערכיים ביותר של מדינת ישראל, כך התבשרה השבוע המנהלת ליאת וגשל. מורי בית החינוך יזכו בתגמול כספי מיוחד על ההצלחה הלימודית, החינוכית והערכית על פי המדדים שנקבעו על ידי משרד החינוך.
בהישגים הערכיים-חברתיים, נכללו המדדים: שיעור הגיוס לצה”ל, או לשירות אזרחי/לאומי, מניעת נשירת תלמידים, קליטת תלמידי החינוך המיוחד, ומידת הקרבה לתעודת בגרות מתוך התלמידים שאינם זכאים לתעודה מלאה. בהישגים הלימודיים נקבעו המדדים לפי אחוז הזכאות לבגרות, אחוז הצטיינות במבחני הבגרות, אחוז זכאות לתעודת בגרות איכותית ומידת השיפור בהשוואה להישגים בשנה הקודמת.
ליאת וגשל: “אני גאה בצוות המורות והמורים שפעלו במסירות עבור כל תלמידה ותלמידה גם בשנה לא פשוטה. העבודה המשותפת של צוות החינוך וההוראה בשיתוף העירייה, משרד החינוך ורשת אמית היא לטובת כל אחת ואחת מתלמידותינו”.
ד”ר אמנון אלדר מנכ”ל רשת אמית אומר כי ההצטיינות של המורים בשנת הקורונה ראויה להערכה מיוחדת. “אנו מצדיעים למורים ולמורות שלמרות שנה מאתגרת הביאו את התלמידים להישגים יוצאים מן הכלל. לצד האכפתיות, המסירות ואהבת התלמידים הצליחו השנה בתי החינוך גם בקידום הלמידה החדשנית והכנת התלמידים לעולם העתידי”. יצוין כי זו השנה התשיעית שמשרד החינוך מפרסם את הרשימה ואף מתגמל צוותי חינוך בבתי הספר.

פורסם בתאריך: 18.08.2021