חדשות וחדשנות בחינוך >

מבצע צמה של עוצמה באולפנית אמית ישורון

קרדיט צילום תמונה: גיא בוכבינדר

מספר שיא של 85 צמות, השייכות ללמעלה מ 40 תלמידות אולפנית אמית ישורון בפתח תקווה, נתרמו השבוע לעמותת זכרון מנחם, עמותה המעניקה פאות לחולות סרטן. בין התלמידות נמצאת גם יעל גולדשטיין מכיתה ז’, שתרמה את שערה כבר בפעם החמישית!
אירוע התרמת השיער, אותו ארגנה שכבת ט’ במסגרת תוכנית המעורבות החברתית, התקיים כחלק מ’יריד חסד’ שנערך באולפנית. כמיטב המסורת בשנים האחרונות חברו בנות חטיבת הביניים לאירוע מרגש בו בנות שכבת ז’ מכרו עוגות, גלידות ופינוקים שכל הכנסותיהם לצדקה, בנות שכבת ח’ אספו מוצרי מזון סגורים שהועברו כתרומה לסופרמרקט החינמי שנפתח לאחרונה עבור נזקקים בעיר ובנות שכבת ט’ הובילו את אירוע התרמת השיער. גורמים רבים בקהילה לקחו חלק באירוע בהתנדבות- ספריות, צלמים ואנשים נדיבים אחרים שתרמו שי לתורמות השיער.
התלמידה יעל גולדשטיין משתפת: “אני מאמינה שבנות שמאריכות שיער יכולות לתרום ולקבל תחושה מאד טובה. כיף לחשוב שבזכותך לילדה יש שיער ושהיא לא צריכה להרגיש לא בנוח”
מבשרת יעקבס, ראש האולפנית: “תודות רבות מגיעות לבנות וועדת החסד שלנו ולמורה רונית רחביה, שהצליחו לסחוף אחריהן את כל בנות האולפנית ליום שהביא לידי ביטוי את אווירת החסד, היצירתיות והאחריות החברתית של קהילת ישורון. לשיתוף הפעולה ארוך השנים עם עמותת זכרון מנחם חברו גם היוזמות של התלמידות לגיוס כספים ולאיסוף תרומות מזון, כך שמעגלים רחבים של תלמידות והורים היו שותפים למאמץ. יריד החסד הצטרף לפעילות ההתנדבות הברוכה של התלמידות לאורך כל השנה”.

פורסם בתאריך: 22.06.2021