חדשות וחדשנות בחינוך >

לראשונה מזה עשרים שנה – ספר תורה הוכנס לבית החינוך אמית בר אילן נתניה

לראשונה מזה עשרים שנה – ספר תורה הוכנס לבית החינוך אמית בר אילן נתניה

בית החינוך אמית בר אילן נתניה לבש השבוע חג, לאחר שהתבשרו אנשי הצוות והתלמידים על ספר תורה ספרדי מהודר שנתרם על ידי מר יצחק כהן סקלי ומר ניר יונגר ממשרד עורכי הדין ‘יונגר כהן’ שבנתניה, והוקדש לעילוי נשמת עשרת הרוגי מלכות.

כיבדו בנוכחותם מר עקיבא יצחקי חבר מועצת העיר ומחזיק תיק החינוך בעיריית נתניה ומר שלמה רוקח ראש מטה מנהל חינוך וחברה בעיריית נתניה. שהשתתפו במעמד המכובד, רקדו ושמחו בשמחתה של תורה יחד עם צוות החינוך והתלמידים. לאחר מכן בירכו את צוות החינוך של אמית בר אילן בניצוחם של הרב אלי ניסנהולץ המנהל השש שנתי, הרב חוזה שנהב מנהל התיכון והרב רפאל אלמו מנהל חטיבת הביניים.

הרב אליאל ברגו, מחנך ורכז חברתי בבית החינוך אמית בר אילן נתניה שיתף בהשגחה הפרטית שבלטה בכל הקשור להכנסת ספר התורה: “לאחרונה נוצרו שאלות הלכתיות סביב ספר תורה המשמש את בית החינוך מעל לעשרים שנה. פניתי אל חבר ששלח אותי לגבאי בית כנסת בבקשה להשאלה של ספר תורה לבית המדרש שלנו. הוא אמר שברגע שישמע על משהו רלוונטי הוא יעדכן אותי. פחות מעשר דקות לאחר מכן אני מקבל ממנו טלפון שהוא נמצא יחד עם יצחק היקר שמחפש מקום להכניס אליו את ספר התורה. חשבתי שאני חולם אבל לא היה לי ספק שבית החינוך שלנו המקפיד על החדרת ערכי היהדות יחד עם מקצועיות ומצוינות יקבל את הסיוע מלמעלה בכל צעד ושעל”.

אלי ניסנהולץ מנהל בית החינוך: “זכינו בצוות נפלא המחנך את תלמידיו לאהבת תורה ואהבת ישראל יחד עם מצויינות, מקצועיות ומיצוי יכולותיו של התלמיד. ראינו בהתרגשות את שמחת התורה שסחפה את כולם בשירה ובריקודים ואנו מלאים גאווה בתלמידים ובצוות על שזכינו בהם”.

פורסם בתאריך: 13.09.2022