חדשות וחדשנות בחינוך >

זוכה פרס שר החינוך למנהל פורץ דרך: צוריאל רובינס ממקיף אמית באר שבע

צוריאל רובינס

צוריאל רובינס, מנהל בית הספר מקיף דתי אמית באר שבע – הוכרז על ידי שר החינוך יואב קיש כמנהל פורץ דרך לשנת תשפ”ג.

הפרס הוענק לרובינס, מנהל המקיף הדתי הגדול בארץ, על תרומה ייחודית לחינוך, לפי מספר תבחינים ובהם: מנהיגות פדגוגית, תרבות ארגונית, אקלים חינוכי, שותפויות, והיבטים אישיים.

בתגובה לזכיה, אמר רובינס: ”מנהל לא באמת יכול לפרוץ דרך לבד. רק צוות מנצח יכול לפרוץ דרך. והצוות של מקיף אמית הוא באמת צוות פורץ דרך. כשנמצאים עמוק בפנים, ביום יום השוטף, לא תמיד שמים לב לזה. אבל לפעמים יש כאלו ש ‘מציצים’ עלינו מבחוץ והם מבינים מיד כמה פריצות דרך יש במקום הזה. ההוקרה הזו היא לכלל צוות המורים שלנו”.

ראש העיר רוביק דנילוביץ ומ”מ מחזיקת תיק החינוך ד”ר חפצי זוהר, ברכו על הבחירה הראויה: ”צוריאל הינו מנהיג חינוכי ייחודי, הוא מגשים הלכה למעשה את תפיסת המצויינות המאמינה בכוחם של כלל התלמידות והתלמידים, למצוא את המקום הנכון עבורם במגוון תחומי הדעת והיצירה ולהצטיין, תוך דגש ערכי ייחודי. צוריאל וצוותו פועלים באמונה ומתוך אהבה ומזכירים לכולנו כי החינוך הוא פרופסיה של תקווה”.

ד”ר אמנון אלדר מנכ”ל רשת אמית ברך על הבחירה ואמר כי צוריאל רובינס מצליח לעשות חינוך ערכי ויחודי באהבה, לפתח חדשנות פדגוגית ולהביא את התלמידים למיצוי ולמצוינות.

 

פורסם בתאריך: 24.05.2023