חדשות וחדשנות בחינוך >

המצטיינים בארץ: תלמידי אמית באר טוביה

בתחרות בין כלל תלמידי תכנית ‘ספייסלאב’ העוסקת בתחומי החלל ופועלת מטעם קרן רמון זכו תלמידי אמית באר טוביה בתחרות מיוחדת שניהלה יחידת הלווינים בחיל האוויר.
בתוכנית לוקחים חלק תלמידים מצטיינים משכבות ז’ ו-ח’ מכל רחבי הארץ, יחידת הלווינים של חיל האוויר השותפה לפרוייקט, הציבה לתלמידים אתגר לימודי מדעי בתחומי הלווינים, ששמו ‘אתגר בראון’. במהלך האתגר נדרשו התלמידים לפענח ולנתח תצלומי לווין, למצוא ולעבד מידע ממקורות אינטרנט שונים, ולהגיע לתובנות שלהם בנושאים שנחקרו בקשר לכך.
נבחרת תלמידי תיכון אמית באר טוביה, הצטיינה באתגר וזכתה בו כשהפרס הגדול של התחרות-פגישה אישית של תלמידי ותלמידות הכיתה עם נציגים מיחידת הלווינים אשר גם יגיעו לבית הספר ויחשפו את התלמידים לעשייה ביחידה.
התלמיד נגב בקר משתף: “לפני בערך חודשיים שלחו לנו מצגת ובה משימות בתחומי הלווינים, והודיעו לנו כי המנצח באתגר יזכה בביקור ביחידת הלווינים של צה”ל. במהלך הביצוע של האתגר הרגשתי כיף כי זה היה כמו משחק חידות מעניין ומאתגר וזה אחד מהדברים הטובים בתוכנית. כששמעתי שאנחנו זכינו הרגשתי סיפוק רב ושמחה. המשימה לא היתה פשוט והעבודה לקחה לנו לא מעט זמן. זה לא היה פשוט יחסית לשאר האתגרים שאנחנו מתמודדים איתם”.
אביגדור ויצמן, מנהל התיכון: “כל הכבוד לתלמידים המצוינים שהשקיעו וגם הגיעו להישג מצוין. הרבה הערכה מגיעה לצוות ההוראה על ההרתמות, היוזמה וההצלחה. הזכיה בפרוייקט המצטיינים הארצי משמחת ומביאה עימה סיפוק גדול לכל קהילת תיכון באר טוביה. אנחנו נמשיך ונקדם מצוינות ונאפשר לתלמידים להגיע לשיאים לימודיים ולהצלחות נוספות”.

פורסם בתאריך: 30.05.2021