חדשות וחדשנות בחינוך >

המורה המצטיין בתנ”ך במחוז דרום: מאיר סבג מאמית י’ אשדוד

המורה המצטיין בתנ

קרדיט צילום תמונה: יגאל סלבין

המורה מאיר סבג מבית החינוך אמית י’ אשדוד, נבחר למורה המצטיין בתנ”ך במחוז דרום מטעם משרד החינוך לשנת תשפ”ג. תעודת ההוקרה תוענק לו באירוע מיוחד שיתקיים לקראת חג השבועות בבנייני האומה בירושלים.

סבג נבחר למורה מצטיין בתנ”ך במחוז דרום מתוך מאות מורים לתנ”ך, לאחר שוועדת הפרס הגיעה לצפיה בשיעור, שמעה ממנו את תפיסת עולמו החינוכית בליווי מצגת, ראיינה תלמידים שלו וצפתה בשיעור לדוגמא.

בנימוקי הזכיה נכתב כי “ההוראה הייחודית של מאיר המשלבת כלים מתוך עולם הדרמה והצילום, הוראה שמחבבת את התנ”ך על התלמידים. הוראה שזכתה לשבחים רבים”.

בתגובה לזכיה, אמר מאיר סבג: “את אהבתי הגדולה לתנ”ך ינקתי מהרב יואל בן נון ודוד נתיב. בכל שנותיי בשדה החינוך אני רואה בעבודתי כמחנך ומורה לתנ”ך במקיפים בערי הדרום, שליחות בעדיפות עליונה. את החיבור והאהבה לספר הספרים הנצחי, אני משתדל להנחיל לדורות של תלמידים דרך ריאליה של התנ”ך ודרך עולמות תוכן של יצירה כגון המחזה מעולם הדרמה ומעולם הצילום. חוויית למידה זו נצרבת בתודעתם של התלמידים”.

ירון כרמי, מנהל בית החינוך אמית י’ אשדוד: “אנחנו שמחים ומתרגשים מבחירתו הראויה של מאיר כמורה מצטיין לתנ”ך. מאיר הופך את שיעורי תנ”ך לשיעורים חווייתיים ומשמעותיים ואת התורה המתוקה שלנו לתורת חיים עבור תלמידינו. אשרינו זכינו למורים מיוחדים כאלה באמית י'”.

פורסם בתאריך: 30.04.2023