חדשות וחדשנות בחינוך >

הישג מרשים למנורת המאור בשנת הקורונה: עלייה של 30% בזכאות לבגרות

על פי נתונים שמפרסם בימים אלה משרד החינוך, מתברר כי כ- 93% מבוגרי התיכון החרדי אמית מנורת המאור פתח תקווה – נמצאו זכאים לתעודות בגרות.
מדובר בעלייה מטאורית של ממש, לעומת שנת הלימודים תשע”ט, בה 62.5% מהתלמידים היו זכאים לתעודת בגרות. גם לעומת הממוצע הארצי – 69.7% ההישג הינו יוצא מהכלל.
חשוב לזכור, כי שנת תש”ף היתה מאתגרת עוד יותר בעטיה של מגיפת הקורונה, כך שההישג מרשים במיוחד.
לאור ההצלחה, 60% מבוגרי תיכון אמית מנורת המאור, המשיכו למכללת ההמשך – לתואר הנדסאי מחשבים וישובצו במסלול שחר במחשבים. ואילו כ30% התגייסו ישירות לצבא.
התלמיד יוסף זבולונוב משתף: “הגעתי לתיכון מנורת המאור כי ידעתי ששם נותנים לתלמיד את כל מה שהוא צריך בשביל להצליח. היום ברוך ה’ אני מסיים במכללה עם תעודת הנדסאי ברמה הכי גבוהה שיש. ההצלחה שלי באה בעיקר בזכות הרבנים שליוו אותנו באופן אישי במיוחד. גם בתחום המקצועי יש מחוייבות גבוהה לכל המרצים במכללה והמורים בתיכון. מה שהכי השפיע עלינו לטובה, זו המסירות והאכפתיות של הצוות. אתה יודע ומרגיש שעוטפים אותך. שהם כאן רק בשבילך”.
אילן חממי, מנהל תיכון ומכללת אמית מנורת המאור: “אמית מנורת המאור חרתה על דגלה לשלב ‘תורה עם דרך ארץ’ ושואפת למצוינות דתית-ערכית, ומצוינות לימודית. מנורת המאור הנו בעל ההישגים הגבוהים ביותר מתוך כל התיכונים החרדים בארץ, ומהווה מוסד מדגים ארצי לכל התיכונים החרדים בארץ. בזכות הצוות המצוין של מנורת המאור כל תלמיד ותלמיד לומד וגם רואה את התגשמות חלומותיו – יגעת ומצאת תאמין”.

פורסם בתאריך: 13.06.2021