חדשות וחדשנות בחינוך >

הזוכה בפרס החינוך לשנת תשפ”א: אולפנת אמית נגה

אולפנת אמית נגה, בית שמש זכתה בפרס החינוך של רשת אמית לשנת תשפ”א, כך התבשרו השבוע מנהלות האולפנה, מרים קורן ואיריס אליהו.
בנימוקי הוועדה נכתב כי אולפנת אמית נגה נבחרה משום היותה קהילה חינוכית לומדת המיישמת באופן מיטבי את ערכי הרשת – מצוינות אקדמית, מחויבות למדינת ישראל ולכלל ישראל ולתורת חיים – המצטרפת להישג המרשים של 100% זכאות לבגרות. עוד ציינה הוועדה שבקהילה החינוכית של אולפנת אמית נגה נמצאים בתהליך שינוי תרבותי מתמשך הנוגע בהיבטים חינוכיים, ערכיים, רגשיים, פדגוגיים וחברתיים. צוות המורים עובד בשיתוף פעולה יוצא דופן ומייצר תכנית הוליסטית המביאה את כלל המרכיבים לידי ביטוי, ומאפשרת לכל תלמידה להביא לידי ביטוי את יכולותיה.
מרים קורן ואיריס אליהו, מנהלות האולפנה אמרו: “אנחנו גאות בצוות המורות שהוכיחו כי מסירות עבור כל תלמידה ותלמידה בכל קנה מידה, לימודי וערכי, היא שמביאה להצלחה”.
ד”ר עליזה בלוך, ראש העיר בית שמש: “החינוך בבית שמש נמצא בראש סדר העדיפויות העירוני. זהו העתיד שלנו ואנו משקיעים בו רבות. אני גאה באולפנת אמית נגה על טיפוח מצוינות, ערכיות והישגים ומברכת אותם על הזכייה בפרס”.
ד”ר אמנון אלדר, מנכ”ל רשת אמית: “העבודה החינוכית שנעשית באולפנת אמית נגה, באה לידי ביטוי גם בהצלחות החינוכיות, הערכיות והלימודיות שבבית הספר וגם בקידום החדשנות הפדגוגית באופן יוצא מן הכלל. כל הכבוד לצוות ולמנהולת על העשיה”.

פורסם בתאריך: 01.09.2021