חדשות וחדשנות בחינוך >

בפעם השביעית: מקיף כללי אמית ע”ש גוטוירט שדרות – מצטיין משרד החינוך

קרדיט צילום תמונה: אליאב ברדה

מקיף כללי אמית ע”ש גוטוירט שדרות נבחר גם השנה – וזו הפעם השביעית ברציפות – למצטיין של משרד החינוך לשנת תשפ”א. מנהל בית הספר, אדי דגן, קיבל השבוע את הבשורה שבית ספרו יקבל את פרס הצטיינות. ראש העיר, אלון דוידי, בירך ואמר: “תודה להנהלה ולצוות המורים המסור על ההשקעה בכל תלמיד ותלמידה”.
מקיף כללי אמית גוטווירט שדרות נכנס לרשימת בתי הספר המצטיינים ביותר של מדינת ישראל לשנת הלימודים תשפ”א, כך התבשר השבוע המנהל אדי דגן. מורי בית החינוך יזכו בתגמול כספי מיוחד על ההצלחה הלימודית, החינוכית והערכית על פי המדדים שנקבעו על ידי משרד החינוך. מדובר בפעם השביעית ברציפות שבית החינוך אמית גוטווירט שדרות מוכרז כבית ספר מצטיין של משרד החינוך.
בהישגים הערכיים-חברתיים, נכללו המדדים: שיעור הגיוס לצה”ל, או לשירות אזרחי/לאומי, מניעת נשירת תלמידים, קליטת תלמידי החינוך המיוחד, ומידת הקרבה לתעודת בגרות מתוך התלמידים שאינם זכאים לתעודה מלאה. בהישגים הלימודיים נקבעו המדדים לפי אחוז הזכאות לבגרות, אחוז הצטיינות במבחני הבגרות, אחוז זכאות לתעודת בגרות איכותית ומידת השיפור בהשוואה להישגים בשנה הקודמת.
ראש העיר, אלון דוידי, עוד הוסיף על ההישג ואמר: “אני גאה במורים המצוינים שלנו ובמנהל המסור אדי דגן על ההישג המבורך ועל ההשקעה בכל תלמיד ותלמידה. שדרות היא מקום למחשבה ומשקיעה רבות בתחום החינוך ובהקניית ערכים לילדינו היקרים. המשיכו להוביל בחדשנות ויצירתיות”.
מ”מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלעד קלימי: “יגעת ומצאת תאמין. צוות גוטוירט היקרים, יש שכר לפועלכם ופירות לעמלכם. הפרס הזה מגיע לכם בצדק. אנחנו גאים בכם על עשייתכם החינוכית והערכית הברוכה והמשמעותית שנותנת את פירותיה”.
אדי דגן: “אני גאה בצוות המורים והמורות, צוות הנהלה ומנהלה שפעלו במסירות עבור כל תלמיד ותלמידה גם בשנה לא פשוטה. העבודה המשותפת של צוות החינוך וההוראה בשיתוף עיריית שדרות, משרד החינוך ורשת אמית היא לטובת כל אחת ואחת מתלמידנו”.

פורסם בתאריך: 25.08.2021