חדשות וחדשנות בחינוך >

בעקבות שומרי החומות: הפוגה לתלמידי אמית באר טוביה וקרית מלאכי – בסופרלנד

בתמונה: תלמידות בית החינוך אמית באר טוביה בסופרלנד

בעקבות התקופה המתאגרת שעברו תלמידי רשת אמית בדרום בארץ במהלך מבצע ‘שומרי החומות’, החליטה הנהלת הרשת עם סיום המבצע לרענן את התלמידים ולהוציא אותם ליום כיף בסופרלנד.
מדובר באלפי תלמידים שבעמל רב צלחו את שנת הקורונה, נקלעו לפתע למצב מלחמה, ריצה לממ”דים וכעת עם החזרה לשגרה, התגייסו נשות אמית מארצות הברית וארגנו תרומה שבזכותה יצאו התלמידים ליום הפוגה ורענון.
יובל בן אבו, תלמידת בית החינוך אמית באר טוביה משתפת: “החוויה בלונה פארק היה מאוד מגבשת ומהנה, כיף קצת לצאת משגרת הלימודים וללכת לפעילויות של כיף, כולם נהנו והספיקו לעשות מלא מתקנים ולצבור חוויות, היה כיף ומהנה מאוד מאוד”.
אודיה ברנשטיין, מנהלת קהילת אמית דרום, שיזמה את היום יחד עם נורית דוידי, מנהלת חברה וחיבורים ברשת אמית: “רשת אמית ראתה את ההתמודדות המורכבת של תלמידי הדרום בשנה הזאת, אחרי הקורונה הגיע מבצע שומרי החומות. מעבר ליצירת שיח עם התלמידים, הרשת ראתה לנכון להוציא את כולם להפוגה מאווררת ומשמחת, גם למורים וגם לתלמידים. אנחנו שומעים מכל עבר שזה היה מאוד משמעותי להם, הם מרגישים שרשת אמית רואה אותם, קשובה ומקדישה להם כל כך הרבה משאבים”.
ד”ר אמנון אלדר מנכ”ל רשת אמית אמר כי “אחרי שנה מורכבת של קורונה וחודש של לחימה ומציאות של חיים תחת אש, ביקשנו להעניק לתלמידי אמית בקהילת דרום יום של הפוגה ושחרור כאות הערכה וחיבוק אמיתי”.

פורסם בתאריך: 15.06.2021