חדשות וחדשנות בחינוך >

בעקבות שומרי החומות: הפוגה לתלמידי אמית בירוחם – בסופרלנד

בתמונה: תלמידות מדרשת אמית קמה בירוחם. קרדיט צילום: סטאר מגנט

בעקבות התקופה המתאגרת שעברו תלמידי רשת אמית בדרום בארץ במהלך מבצע ‘שומרי החומות’, החליטה הנהלת הרשת עם סיום המבצע לרענן את התלמידים ולהוציא אותם ליום כיף בסופרלנד.
מדובר באלפי תלמידים שבעמל רב צלחו את שנת הקורונה, נקלעו לפתע למצב מלחמה, ריצה לממ”דים וכעת עם החזרה לשגרה, התגייסו נשות אמית מארצות הברית וארגנו תרומה שבזכותה יצאו התלמידים ליום הפוגה ורענון.
יעל יצחק, תלמידת כיתה ט’ במדרשת אמית קמה בירוחם: “היה לנו ממש כיף! היה חוויתי ומגבש, היה מצחיק וזורם. כל הבנות הגיעו וממש נהנו, מלא בנות התגבשו עם בנות חדשות”.
אודיה ברנשטיין, מנהלת קהילת אמית דרום, שיזמה את היום יחד עם נורית דוידי, מנהלת חברה וחיבורים ברשת אמית: “רשת אמית ראתה את ההתמודדות המורכבת של תלמידי הדרום בשנה הזאת, אחרי הקורונה הגיע מבצע שומרי החומות. מעבר ליצירת שיח עם התלמידים, הרשת ראתה לנכון להוציא את כולם להפוגה מאווררת ומשמחת, גם למורים וגם לתלמידים. אנחנו שומעים מכל עבר שזה היה מאוד משמעותי להם, הם מרגישים שרשת אמית רואה אותם, קשובה ומקדישה להם כל כך הרבה משאבים”.
ד”ר אמנון אלדר מנכ”ל רשת אמית אמר כי “אחרי שנה מורכבת של קורונה וחודש של לחימה ומציאות של חיים תחת אש, ביקשנו להעניק לתלמידי אמית בקהילת דרום יום של הפוגה ושחרור כאות הערכה וחיבוק אמיתי”.

פורסם בתאריך: 15.06.2021