חדשות וחדשנות בחינוך >

במעמד מרגש: הוכנס ספר תורה לבית החינוך אמית י’ אשדוד

במעמד מרגש: הוכנס ספר תורה לבית החינוך אמית י' אשדוד

מעמד מרגש של הכנסת ספר תורה ברוב עם והדרת מלך לבית החינוך אמית י’ אשדוד התקיים השבוע, הודות לתרומת משפחת לוי -אורה ויוסף ובני ביתם.

משפחה לוי חיפשה מקום בו ישתמשו בספר תורה בכל התפילות. יחד עם זאת, בבית החינוך אמית י’ חיפשו ספר תורה נוסף לכל המניינים המתקיימים בו במקביל! (מניין שכבה ז, מניין שכבות ח-ט ומניין הבוגרים י-יב). בזכותכם לכל מניין יהיה ספר תורה משלו ולא יצטרכו להעביר ממניין למניין.

אלנתן בנג’ון, תלמיד כיתה י’ שיתף: “השבוע עלינו לקבר של אחותי אשר נפטרה לפני ארבע חודשים ביסורים רבים בגיל 22 לאחר חולי ממושך. הרגשתי את הצורך לחבק את אחותי, אך לצערי חיבקתי בדמעות רק את הקבר שלה. יום לאחר מכן התקיימה הכנסת ספר התורה וברגע שהרמתי את ספר התורה, הרגשתי כאילו אני מחבק אותה ורוקד איתה. מרוב כאב לא הצלחתי לשחרר את הספר כיוון שהחלום של משפחתי הוא להכניס לזכרה גם ספר תורה, ואני מקווה שיתגשם בקרוב”.

ירון כרמי, מנהל בית החינוך: “שמחנו והתרגשנו מאוד בהכנסת ספר התורה. אנו מודים למשפחה התורמת שאיפשרו לנו לעשות תיקון ולו במעט לשמחת התורה שנלקחה מאיתנו השנה. השמחה של כל קהילת אמית י’ היתה עד לב השמים”.

פורסם בתאריך: 15.04.2024