חדשות וחדשנות בחינוך >

אמית בפארק המזרקה בשדרות: מחנכים גם בחופש

אמית בפארק המזרקה בשדרות: מחנכים גם בחופש

קרדיט צילום תמונה: אבישי בדולח

גם בחופש, ברשת אמית לא מפסיקים את עבודת החינוך. בפרויקט מיוחד אותו הוביל עמיחי נקש- מנהל התוכן והקריאייטיב של הרשת, צוותים חינוכיים מכל הארץ הגיעו לאתרי טיולים לשיח עם התלמידים, להקשבה ולתמיכה. יחד איתם מגיע גם רכב השטח של אמית לחופים, לאתרי טבע ופארקים ברחבי הארץ שהוא מביא איתו תוכן מקורי וערכי, הצעה לפעילויות, מוסיקה טובה והפתעות.

המסע שהחל בכרמיאל בצפון, עבר דרך חוף כורסי בכינרת, שם פתח הצוות אוהל לשיח ולימוד משותף עם בני הנוער. משם הגיע רכב השטח לפארק קנדה ופארק הסטף בהרי ירושלים. בסוף השבוע הגיעו הצוות לפארק לכיש אשדוד, משם עברו לארוע המרכזי שהתקיים בפארק המזרקה בשדרות – אליו הגיעו לא מעט תלמידים, תלמידות ובני משפחותיהם מכל רחבי העיר, שנהנו משלל הפעלות וכמובן מפגשים אישיים עם הצוות החינוכי וחיבורים בחברה הישראלית בין קהלים, מורים ותלמידים.

ד”ר אמנון אלדר, מנכ”ל רשת אמית: “עבודת החינוך אינה מסתיימת בסוף שנת הלימודים, היא נמשכת 365 ימים בשנה. מעבר לקשר האישי של המחנכים עם התלמידים גם בקיץ, החלטנו כי נציגי הרשת יצאו לאתרי הטיולים כדי להתחבר לתלמידינו באשר הם. החשיבות גדולה מאוד להקשיב לבני הנוער דווקא במהלך החופש”.

פורסם בתאריך: 23.08.2022