חדשות וחדשנות בחינוך >

אלופי העיר בית שמש בכל שכבת גיל: ישיבת אמית נחשון

בטורניר הכדורסל השנתי שמתקיים בחסות עיריית בית שמש, בכל שכבות הגיל הצליחה ישיבת אמית נחשון לנצח את שאר הקבוצות שהשתתפו ולזכות במקום הראשון.

בסדרת טורנירים שהתקיימו באולם ספורט של רמת בית שמש ונוהלו על ידי מחלקת הספורט של עיריית בית שמש – השתתפו ישיבת שעלי תורה, ישיבת אהבת ישראל, ישיבת קריית חינוך, תיכון דביר וישיבת אמית נחשון, שכאמור קטפו את המקום הראשון בכל אחת מהתחרויות.

מעניין לציין, כי גם בשנת תש”פ זכו תלמידי ישיבת אמית נחשון במקום הראשון בשלושת שכבות הגיל, כאשר בשנת תשפ”א לא התקיימו טורנירים בעקבות הקורונה.

יפתח טל, שחקן בנבחרת הישיבה אומר שכיף ללמוד בישיבת אמית נחשון שמעודדת יוזמות ספורט ובתוכם השקעה בנבחרות בית הספר. “במשחק האחרון נגד ישיבת אהבת ישראל היינו בהרכב חסר עקב בעיות פציעה וקורונה, למרות הכל הצלחנו לגבור פעמיים על קבוצה טובה ופיזית מאיתנו, וזאת בזכות עבודת צוות ורוח לחימה ספורטיבית ועידוד של המאמנים. הצלחנו במשימה וזכינו בגביע המיוחל”.

אייל אלשיך ומוטי זלבסקי, המורים לחינוך גופני: “ישיבת אמית נחשון מעודדת ומקדמת את הספורט בישיבה תוך שימת דגש על משחק הוגן, רוח ספורטיבית ועבודת צוות. אנחנו לפני טורנירים מחוזיים בקטרגל וכדורסל, מקווים שגם שם נצליח”.

פורסם בתאריך: 06.03.2022