חדשות וחדשנות בחינוך >

אלופי הארץ בכושר גופני: אמית באר טוביה

נבחרת כושר גופני בנים של תיכון אמית באר טוביה הם הזוכים במקום ראשון באליפות הארצית לבתי ספר בכושר גופני שהתקיימה השבוע במודיעין. בנוסף, נבחרת הבנות של אמית באר טוביה הגיעו למקום השלישי והמכובד.

בתחרות, שהתקיימה מטעם משרד החינוך והפיקוח על החינוך הגופני, השתתפו תלמידי כיתות י’-י”ב מכ-50 בתי ספר ממחוז ירושלים והדרום, בסיומה זכו תלמידי אמית באר טוביה במקום הראשון.

התחרות התחלקה לחלק ראשון של תחנות שבהן התלמידים היו צריכים להספיק כמה שיותר ניקוד מצטבר של: מתח, שכיבות סמיכה, ריצה עם כדורי כוח, דלגית, קליעה למטרה אחרי מאמץ וכפיפות בטן. החלק השני כלל מסלול מכשולים של 1200 מטר ומשיכת חבל

אוהד לחמי, תלמיד י”ב שהתמודד וזכה בתחרות: “התחרות הייתה מאוד כיפית ומאתגרת, מאוד גיבשה אותנו אחד את השני כקבוצה. חוויה מטורפת. יונתן שאימן אותנו, לקח את התחרות על הצד הרציני ביותר, אין ספק שלא היינו מצליחים לנצח בלעדיו! בנוסף אני חייב לציין שכל אחד מאיתנו נקשר אליו בצורה יוצאת דופן, הוא גרם לנו להוציא מכל אחד את ה100 אחוז, ולשאוף למצויינות בכל ההיבטים”.

יונתן טרובק, רכז חינוך גופני באמית באר טוביה: “הניצחון של תלמידי תיכון אמית באר טוביה הוא פועל יוצא של הכנה מקדימה, תחושת גאוות יחידה ושיתוף פעולה קבוצתי. התחרות מהווה בעיניי מטאפורה של החיים, משום שבאמצעותה הם לומדים להתמודד פיזית ונפשית עם לחץ לפני התחרות, עמידה באתגרים ועמידה בתחושות של ניצחון או הפסד. אני גאה בהם על האופי החזק שהפגינו במהלכה. מבחינתי זה הרגיש כמו לאמן סיירת. אלופים אמיתיים”.

פורסם בתאריך: 27.02.2022