חדשות וחדשנות בחינוך >

איריס בן דוד מאמית י’ אשדוד – מורת המאה

איריס בן דוד מאמית י' אשדוד - מורת המאה

‘מורת המאה’, המורה המצטיינת בחינוך הדתי, לשנת התשפ”ג, היא איריס בן דוד, מחנכת, רכזת כיתות החינוך המיוחד ומובילת תחום הכנה לחיים באמית י’ אשדוד.

בנימוקי הבחירה ציינה ועדת השיפוט, בראשות שוש נגר מ”מ ראש מנהל החינוך הדתי ומיכל דה-האן סגנית ראש המנהל ויו”ר ועדת מורי המאה – כי איריס בן דוד היא פורצת דרך, מצטיינת המובילה לקידום הישגים לימודיים וערכיים, תוך השקעה ומסירות ומתוך רוח גדולה של חזון החמ”ד ותכניותיו.

בתגובה לזכיה אמרה איריס בן דוד: “מרגש כל כך לראות את ההערכה לעשייה עם התלמידים המיוחדים בחינוך. את העין הטובה של כולם לזכייה בתואר מורת המאה. עבודת קודש לה שותפים רבים וטובים במסע להאיר את הנשמות המיוחדות ולהובילם לצמוח, לפרוח, לחלום ולהגשים. כשהמוטו הוא: להפוך כל מגבלה להזדמנות להמריא הכי גבוה שאתה יכול. ותמיד להיות שם בשבילם. שנזכה להמשיך להיות שליחים ראויים”.

ירון כרמי, מנהל אמית י’ אשדוד: “אין ראויה ממנה לתואר הזה. בצניעותה הגדולה ובאישיותה המדהימה, מובילה איריס את כיתות החינוך המיוחד בבית הספר לאחוזי זכאות לבגרות מהגבוהים בארץ. יתרה מכך, היא מובילה אותם להיות אנשים שמעורבים בחברה, אנשים שמאמינים בעצמם, חולמים ומגיעים רחוק. איריס היא דוגמא ומופת למורה, המייצגת את כלל המורים באמית י’ המביאים איתם את הלב והנשמה כל יום לבית הספר”.

פורסם בתאריך: 15.01.2023