חדשות וחדשנות בחינוך >

אדוני, ראש העיר: יו”ר מועצת התלמידים מישיבת אמית אשדוד החליף ליום את ראש העיר

קרדיט צילום תמונות: מייק אדרי

במסגרת ‘יום חילופי שלטון’, במועצת התלמידים והנוער אשדוד, החליף אורי זרביב, יו”ר מועצת התלמידים והנוער העירונית ותלמיד כיתה י”ב בישיבת אמית אשדוד, את ראש עיריית אשדוד ד”ר יחיאל לסרי.
במסגרת היום, אורי התלווה לד”ר לסרי בסיורים ברחבי העיר, פגישות וישיבות שונות על עניינים שעומדים על סדר היום. בנוסף, רז כהן, גם הוא תלמיד בישיבת אמית אשדוד אשר משמש כדובר מועצת התלמידים והנוער, החליף את מנכ”ל החברה העירונית לתרבות הפנאי.
אורי התרגש מאוד עקב המעמד ואמר כי “אני שמח מאוד על הזכות הכפולה שנפלה בחלקי. בראש ובראשונה, על הזכות לעמוד כאן ולדבר בשם הנוער. ובנוסף, גם על הזכות להיחשף לגודל ועוצמת התפקיד של ראש עיר”.
“קיבלנו הזדמנות נדירה להיחשף לתהליכי קבלת ההחלטות ולהשפיע עליהם בעיצומם ובמקביל לחשוף את בעלי התפקידים לעולמם של בני הנוער מזווית שונה”, אומר רז כהן, שהחליף כאמור את מנכ”ל החברה העירונית.
ראש העיר אשדוד, ד”ר יחיאל לסרי ציין “שמחתי להכיר בני ובנות נוער נבונים ומרשימים עם רעב בעיניים לשנות ולפעול למען העיר. המשיכו להתעניין, להסתקרן ולגלות מנהיגות. אתם דור העתיד שלנו והמעורבות שלכם מגיל צעיר תבוא בעתיד לידי ביטוי בעשייה למען העיר והשתלבות בתפקידים שישפיעו על אורח החיים של כל תושבי ותושבות העיר”.
ראש ישיבת אמית אשדוד, הרב שלום מלול: “כל קהילת הישיבה גאה בתלמידנו שמייצגים אותנו בכבוד רב. אין ספק כי הערכים שצוות הישיבה מקנה לתלמידים והדרך אליה אנו מתווים הם אלו שמובילים אותם להנהיג ולהוביל בחברה. אנו בטוחים כי צפוי להם עתיד רחוק”.

פורסם בתאריך: 16.06.2021