חדשות וחדשנות בחינוך >

אביטל פלג – המנהלת החדשה של אולפנת אמית חיפה

אביטל פלג היא המנהלת החדשה של אולפנת אמית חיפה. אביטל תחליף את מוריה שפירא שמונתה לתפקיד מנהלת קהילת האולפנות ברשת אמית.

אביטל עבדה כאחראית על תחום החינוך החברתי במחוז חיפה בצוות הפיקוח של החמ”ד ושימשה כאחראית ההדרכה במנהל חברה ונוער במשרד החינוך.

פלג מונתה השבוע בידי נציגי מחוז הצפון והחמ”ד במשרד החינוך, נציגי עירית חיפה ונציגי רשת אמית.

בשנים האחרונות, הגיעה אולפנת אמית חיפה להישגים חינוכיים יוצאי דופן, נכנסה לרשימת בתי הספר הערכיים בישראל לשנת תשפ”א. האולפנה הפתוחה לכל תלמידה המבקשת חינוך דתי בעיר הצליחה להוות בית למצוינות ערכית ולימודית ולחדשנות פדגוגית.

ד”ר אמנון אלדר, מנכ”ל רשת אמית, הודה למוריה שפירא על הובלת האולפנה בשנים האחרונות ואיחל לאביטל פלג הצלחה בכניסתה לתפקיד: “אנו מאמינים כי אביטל היא האישה הנכונה כדי להמשיך את ההצלחה ולקדם את האולפנה”.

אביטל פלג, המנהלת הנבחרת הודתה על האמון. “מאז ומעולם חלמתי חלומות שעסקו בחינוך לזהות ציונית דתית. מתוך חיבור לשורשים, אהבת האדם, ואמונה בטוב שיש בכל אדם ובכל דבר. היכולת לעוף, לגדול, להיות טוב יותר ולהתפתח- תמיד סיקרנה והובילה אותי. מהמקום הזה אני פועלת בחינוך. בענווה, באמונה, ועם הרבה תפילות לבורא עולם אני מצטרפת לצוות המיוחד של אולפנת אמית עירוני ו’ בחיפה. אי”ה, יחד, נחלום ונגביה עוף, נעשה ונצליח”.

 

פורסם בתאריך: 26.07.2022