חדשות וחדשנות בחינוך >

פותחים תשפ”ד בחסד: מקיף אמית באר שבע בונה סוכה

פותחים תשפ

ם השנה, כמיטב המסורת לקראת חג הסוכות, פרויקט ‘אמית בונה סוכה’ של רשת אמית יוצא לדרך. השבוע יצאו תלמידי בית החינוך מקיף אמית באר שבע לבניית סוכות ברחבי העיר באר שבע, עבור קשישים, משפחות חד הוריות ושאר תושבי העיר אשר מתקשים במלאכה.
המיזם ימשיך בימים שלפני חג הסוכות, עד שיגיע לכל משפחה שצריכה סיוע.
מבצע בניית סוכות פועל במקיף אמית באר שבע בשנים האחרונות, ובכל שנה ישנם עוד ועוד תלמידים שמבקשים להשתתף במבצע חשוב זה. הקהילה בבאר שבע שמחה ומברכת את המיזם, ומפנים אל התלמידים – מבוגרים, חולים ואנשים שאין באפשרותם לבנות את הסוכה.
נחמן פרץ, תלמיד כיתה י”ב שיתף: ”זכיתי לבנות סוכה לזוג קשישים שלא היה ביכולתם לבנות את הסוכה. זו הייתה חוויה מדהימה ומרגשת עבורי לזכות לבנות סוכה לעם ישראל היקר. מרגיש עבורי כמו שליחות שליחות מרגשת. אם לא היינו באים לבנות להם את הסוכה לא יודע מי היה בונה להם את הסוכה היה מרגש ועוצמתי לדעת שבזכותנו הם יכלו לשבת בחג בסוכה ולחגוג את החג כהלכתו”.
צוריאל רובינס, מנהל בית החינוך: “זו כבר מסורת בית ספרית נפלאה אצלנו לבנות סוכות ברחבי העיר אבל השנה עוד יותר מתמיד גילינו את העוצמות של התלמידים והמורים שלא ויתרו על המסורת למרות שלא היו לימודים לפני החג. גאוה גדולה שאלו המורים ואלו התלמידים שיש במקיף שלנו”.

פורסם בתאריך: 28.09.2023