התיכון למנהיגות
אמית טכנולוגי צפת

קהילה חינוכית צומחת

בוגר כיתה ט׳ או י׳:

אם יש בך רצון לסלול לעצמך דרך בחיים, למצוא את האור המיוחד שלך, לצד למידה לבגרות מלאה, לתעודות טכנולוגיות ולהסמכות מקצועיות,
אנו מזמינים אותך להצטרף למשפחה חמה ולחבורה של נערים ונערות שמגשימים את עצמם יום יום.

אם העתיד שלך חשוב לך,
אם חשוב לך לפרוץ קדימה ולגלות את כל האור שבך-
אז שווה לך להשקיע ולקרוא:

אנחנו מזמינים אותך להצטרף למסע צמיחה אישי.

או השאיר/י פרטים וניצור קשר

תוכנית הלמידה בתיכון למנהיגות מאפשרת לכל נער ונערה למצוא את הדרך הטובה ביותר עבורו ללמידה, תוך כדי בניית תוכנית לימודים וצמיחה אישית.

בסיום הלימודים כל נער נערה יוצאים עם תעודה לחיים

תעודת בגרות מלאה

תעודת בגרות טכנולוגית במגוון מגמות

תעודת הסמכה מקצועית

מגמות הלימוד בתיכון הינן מגמות טכנולוגיות חדשניות וישומיות עם הפנים לעתיד

פיקוד חילוץ והצלה

מגמה המשלבת קורס חובשים, קורס כבאות והצלה, קורס מחלץ של פיקוד העורף והתמחות במצבי חירום, פיקוד ומנהיגות תחת לחץ. המגמה עובדת בשיתוף פעולה עם מערכי החירום העירוניים והאיזוריים, והתלמידים מוכוונים להשתלבות בהם לאחר התיכון. לאלו שאקשן ותרומה משמעותית עושה להם את זה ורוצים לצאת מהתיכון עם מקצוע בתחום.

יזמות עסקית, שיווק ומיתוג

מיודעת לנערים ונערות שרוצים ללמוד איך בונים עסק כבר בתיכון ואיך עושים כסף בסביבה משתנה ודינמית, כולל התנסות בחממה ליזמות עסקית וליווי של מנטור להקמת עסק אישי.

תקשוב, תשתיות ומערכות תקשורת

המגמה מיועדת לנערים ונערות שעולם המחשבים, האינטרנט והרשתות מרתק אותם, שרוצים לקבל מקצוע לחיים ולהיכנס לעולם הצבא והייטק בתחום it, מחשבים ורשתות, כולל השמה בצהל ולקבל מגון תעודות של המכללה הטכנולוגית צפת וחברת סיסקו. יש אפשרות להמשיך ישירות לתואר הנדסאי ולתואר מהנדס.

עיצוב שיער וטיפוח החן

המגמה מיועדת לנערים ונערות שעולם הספרות, עיצוב השיער והטיפוח קורא להם ושרוצים להתמחות בתחום. במקביל למגמה מתקיימים קורסים מקצועיים במקצועות היופי, כולל תעודות רשמיות מטעם מכללת צפת. במגמה לומדים במקביל גם כלים פיננסים להקמת עסק משגשג.

מגמות היברידיות נוספות המוצעות לבחירת התלמידים:

בתיכון יש מרחב ביטוי אישי להתפתחות ויצירה במגוון תחומים:
כחלק מהחלטה על שותפות תלמידים בכל תהליכי הצמיחה של התיכון הטכנולוגי אמית צפת, הקורסים הנוספים והתוכניות התוספתיות יסגרו ביחד עם התלמידים ועל פי בחירה ורצון משותף.

20221204_174224
למידה
20221205_063837
20221205_132448
20230228_171343
למידה 2

קצת עלינו

אחרי שנים של ניסיון במערכת החינוך הפורמלית והבלתי פורמלית, אחרי אין סוף מפגשים מצמיחים עם נערים ונערות מדהימים, התכנסו, חבורה של מכורים לחינוך ולנוער, והקמנו את התיכון הטכנולוגי אמית בצפת.

אנו בתיכון למנהיגות אמית טכנולוגי צפת מאמינים שכל נער או נערה רוצים להצליח בחיים, להתקדם ולפרוץ קדימה ובטוחים שבעזרת שיח אישי, קשר משמעותי, למידה והכוונה ותוכנית צמיחה אישית  כל אחת או אחד, יכולים להוציא לאור את האור המיוחד שיש בהם להיות בראש ובראשונה המנהיגים של עצמם.

התיכון למנהיגות – אמית טכנולוגי צפת פונה לנערות ונערים, מכל הזרמים והסוגים, שיודעים שיש בהם כוחות גדולים, ומערכת החינוך הרגילה -פחות התאימה להם, ומחפשים מערכת אישית יותר, משפחתית יותר ומעל הכל מחפשים קהילה חינוכית שמאמינה בהם באמת.

התיכון למנהיגות אמית טכנולוגי צפת נבנה עבור נערות ונערים המעונינים לצמוח ולהתפתח תוך כדי גילוי מנהיגות אישית, לקיחת אחריות על חייהם, נקיטת יוזמה ורוצים לתרום לקהילה ולחברה.

התהליך החינוכי בתיכון למנהיגות אמית טכנולוגי צפת מבוסס על קשר וליווי אישי, תוך הפעלת תהליכי אימון וצמיחה המבוססים על בחירה, גילוי חוזקות וכשרונות ובניית מטרות התפתחות אישיות.

לכל תלמיד בתיכון תוכנית צמיחה אישית, אותה הוא בונה בעזרת הכוונה ואליה הוא מחוייב.

החיבור למדינה, לשירות משמעותי ולמסורת ישראל, תוך שימת דגש על תרומה לקהילה, הינם אבני יסוד לכל התהליכים החינוכיים בתיכון.

אנו חלק ממסורת יהודית בת אלפי שנים והחינוך בתיכון יהיה מתוך כבוד עמוק למסורת ישראל ותרבות ישראל.

אם הדברים הללו עושים לך פרפרים בלב, ורצון להיות חלק,

אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר ולתאם מפגש היכרות.

אם הדברים הללו עושים לך פרפרים בלב, ורצון להיות חלק,
אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר ולתאם מפגש היכרות.

או השאיר/י פרטים וניצור קשר

חגית בן סימון

ניהול קשרי תלמידים

נדביה נאה

מנהל התיכון