חבר׳ה עם חלומות מיוחדים לומדים את מה שהם אוהבים.

המגמות שלנו לחיים

מגמה לאוהבי השטח ובעלי אינטלגנציה מרחבית מפותחת, במגמה נלמדים כישורי שדה ושטח, ידע תיאורטי נרחב, הכרת הארץ, הדרכה, יכולת עמידה מול קהל, הנחייה, הובלת טיולים כמדריכים צעירים.

IMG_5999
image5
IMG_2299

מכירים את אמית חברותא

מקרוב

עשינו לך מקום.
בוא להכיר!

לפרטים אפשר גם לפנות במייל או בטלפון:

עקבו אחרינו

ברוכים הבאים לישיבת “חברותא”,

לחברותא מגיעים אמנם בסוף כיתה ח’, אבל תכלס, לעולם לא עוזבים. לא בסיום יב’, לא אחרי הצבא וגם לא אחרי שהתחתנת ויש לך כבר ילדים בעצמך. כי ללמוד בחברותא זה אומר להיות “חברותאי”, ולהיות “חברותאי” זה כבר הגדרה של זהות עצמית, של שייכות, של רוח חופשית, של חשיבה יצירתית, של שמחת חיים ושל רצון לשנות. “חברותאי” זאת הגדרה שאומרת הרבה הרבה  מעבר לאיפה למדת בתיכון. כי חברותא זה לא מקום רק לתקופת הלימודים, חברותא זה לכל החיים.

כאיש חינוך וכבוגר “חברותא” בעצמי, אני מסתכל ומתבונן הרבה מאד על הנערים הנפלאים האלו שגדלים מסביבי ושעד לפני 20 שנה הייתי בדיוק במקום שלהם. אני רואה איך חיים שלמים אנחנו מנסים לתקן חוויות שליליות והערות מקטינות שחווינו כבר ב8 השנים הראשונות שלנו במערכת החינוך. אני רואה איך תלמידים ברוכים בכישרונות בתחומים כל כך רבים חווים את עצמם כ”כישלון” רק בגלל שהמערכת גרמה להם לחשוב שהמשמעות של להיות “מצטיין” זה להיות טוב במתמטיקה ובמקצועות “רבי מלל”. אף אחד לא אמר להם כמעט, שאפשר להצטיין בנגינה, שאפשר להצטיין בניווטים ובידיעת הארץ, שאפשר להצטיין באופניים ובטיפוס צוקים, ושאפשר אפילו להצטיין ביחסים בין אישיים ולהיות חבר טוב, נאמן ומבין. אלו דברים שמערכת החינוך כמעט ולא מייחסת להם חשיבות, אבל אצלנו ב”חברותא” הם העיקר!

בישיבת חברותא אנו מאמינים שבעבודה קשה והתמדה, לצד חברים טובים, כל תלמיד ותלמיד יכול לצמוח ולהתפתח על ידי חוויות הצלחה בתחומים בהם הוא חזק בזכות הכישרון שנתן לו אלוקים להגשים את ייעודו בעולם. אנו מאמינים כי תלמיד שמגיע לחברותא צריך להתנסות במרחבים של בחירה ולמידה ומתוך כך לפתח משמעת עצמית איתנה וראייה עמוקה של החיים שלו עצמו ושל סביבתו בכדי להשפיע עליהם לטובה בכל מקום שבו הוא נמצא. בניגוד למבחני הבגרות בהם כולם “בולעים” חומר ואז “מקיאים” אותו במבחן ושוכחים ממנו למחרת. אצלנו בחברותא אנחנו לא רוצים לשפוט אתכם לפי הציונים שלכם ולא לפי הבגרויות שלכם. אנחנו פשוט מאד מאמינים בטוב שלכם ורוצים יחד אתכם להגדיל אותו הכי הרבה שניתן. כי מבחינתנו, חברותא זה לא רק מקום לתקופת הלימודים – חברותא זה לכל החיים. 

שלכם,
עידו שמחון,
מנהל חברותא המתחדשת

אחי, נרשמת בהצלחה!

ניצור קשר בהקדם לתאם הגעה ליום פתוח בו תכיר את ישיבת אמית חברותא המתחדשת ואנחנו אותך, נקיים ראיון אישי, ומשם נמשיך לשלבי ההיכרות והמיון הבאים.

עשינו לך מקום!