דבר המנכ"ל 

דר' אמנון אלדר

העולם כולו, ואנחנו בתוכו נמצאים בעיצומם של ימים מורכבים.  מיום ליום, אנו עדים לעוצמת המגיפה, אף יבשת לא נותרה חסינה, אף מדינה. זו עת משבר, משבר עולמי מסוג שכמוהו לא ידעה האנושות שנים רבות. האדם המתחדש , המערבי, בשיאו של העידן הטכנולוגי, שחשב שהוא יכול לכל, נותר המום נוכח אויב בלתי נראה, נוכח כוחות הטבע.

 ההיסטוריה מלמדת אותנו כלל חשוב; יש רק דרך אחת לצלוח משבר – יחד! בערבות הדדית, בעוצמה וחוסן פנימי.  הדבר החשוב ביותר כעת הוא לשמור על הבריאות של כל אחת ואחד מבני המשפחה, בעיקר של המבוגרים והקשישים אבל לא פחות גם על בריאות תלמידינו בשעת מבחן זו. 

זה הזמן לרעות ולאחדות, זה הזמן לאמונה, כי ביחד נוכל לצלוח את המשבר. זה ייקח זמן, זה ידרוש כוחות נפש, זה יחייב את כולנו לאחריות גדולה.

 ברשת אמי"ת מאמינים כי דווקא בעת הזו, כשהתלמידים מכונסים בבתיהם, לעבודת החינוך משמעות גדולה עוד יותר. זו איננה שעה רק ללמד, זו השעה לחנך. ועל כן אנו עושים הכל כדי לתמוך במורים העוסקים במלאכת הלמידה מרחוק, לחזק את שמירת הקשר בין המורים לתלמידים ולוודא תמיכה בכל תלמיד ותלמידה.

אנחנו פועלים כדי שהתלמידים ישמרו על שיגרה גם בעת הזו, אנחנו פועלים  על מנת להמשיך את מלאכת החינוך על רבדיה השונים: הקניית ערכים, למידה, חיזוק החוסן הנפשי והחברתי.

אנו מתרגשים לשמוע על המורים הנפלאים שלנו, הממשיכים במציאות לא קלה לשמור על הקשר וללמד וזאת כשגם הם בבתיהם בתנאים לא פשוטים, ומלאים הערכה לכל אחד ואחת מהם. 

על מנת לסייע ללמידה, הרשת קיבלה החלטה להשאיל כאלף מחשבים ניידים לתלמידים שאין להם מחשב בבית, על מנת לאפשר את הקשר עימם ואת הלמידה מרחוק.

 אתר זה שנבנה לשעת חירום מרכז בתוכו את כלל המערכים הפדגוגיים והרגשיים, בדף הפייסבוק של הרשת  אנו מציעים שעות הדרכה ותמיכה למורים ולהורים, בעזרת יועצים חינוכיים ופסיכולוגים המתמחים במצבי לחץ, שמירה על המשפחה והמלצות לפעילויות משפחתיות פשוטות ומחזקות.  

נייחל לבריאות איתנה לכל ולחזרה מהירה לשגרה שכולנו כה מייחלים לה.

 חזק ונתחזק,

 ד"ר אמנון אלדר                                      

 מנכ"ל הרשת                 

דבר המנכ"ל
צור קשר

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt