1. חקלאות – עולם החקלאות תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות ומתחדש בכל יום בתחומים וגידולים מודרניים. במגמה זו תוכלו ללמוד חקלאות מדייקת, המשלבת טכנולוגיה ותרכשו כלים יישומיים ועיוניים בכל הקשור לעבודת למקצוע החקלאי, יחד עם ערכי אהבת האדמה והמדינה. בכפר קיים משק חקלאי מגוון ופעיל והידע שתרכשו בלמידה במשק מתבסס על עולמות הכימיה, ביולוגיה, אקולוגיה ועוד.

2. עיצוב שיער וטיפוח החן – בעידן בו כל אדם הוא צלם, מקצוע עיצוב השיער מלמדת את הכלים המעשיים להתמחות בעולם היופי. במגמה זו תוכלו לרכוש כלים מעשיים, תוך ביסוס העשייה שלכם על הכרת הכימיה והביולוגיה של העור והשיער, בכדי להתחיל את דרככם הארוכה כמקצוענים בתחום.

3. ספרות – הסמארטפונים גרמו לכולנו לקרוא כל הזמן. אנחנו קוראים את האנשים שמצליחים לרגש אותנו בכתיבה שלהם. איך כותבים נכון? איך כותבים עם מוזה? איך מעוררים את היצירתיות שטמונה בנו? מקצוע הספרות יאפשר לכם לפגוש יצירות מופת וכותבים אדירים שיהוו עבורכם השראה להפוך לכותבים בעצמכם ואולי גם לפרסם יצירה משלכם בבוא הזמן.

4. תחבורה מתקדמת – בעולם דיגיטלי אנשי מעשה איכותיים הופכים לנדירים יותר ויותר. עולם הרכב גדל מיום ליום ועם התפתחות זו גדל הביקוש לאנשים בעלי ידע טכני שחיים מכוניות. במגמה זו תוכלו לרכוש כלים מעשיים ועיוניים בכל הקשור לתחום הרכב עם פנים לעתיד כתלמידי יג’-יד’ ובעלי תעודת הנדסאי עם שירות צבאי משמעותי שיהפוך אתכם לבעלי ניסיון מעשי חשוב.

5. תעשייה וניהול – עסקים מצליחים זקוקים למובילים יצירתיים ומוכשרים, בעלי ידע בכלכלה ותעשייה. במגמה זו תפתחו כישורי ניהול והובלת תהליכיים עסקיים, תוך לימוד מעמיק על תכנון, ניהול ובקרה בכל הקשור לתעשייה וארגונים והבנה של דרכים לשיפור הביצועים. תוכלו להמשיך ללימודי הנדסאי בכיתות יג’-יד’, להתגייס לשירות משמעותי בצה”ל ולמצוא תעסוקה במגוון רחב מאוד של עסקים.

6. מינהל עסקי – בעולם העסקים, נדרשים אנשים בעלי ידע מקצועי מעמיק על-מנת לנהל את חיי היום-יום של העסק. במגמת מינהל תוכלו ללמוד תחומים רבים הקשורים לתעסוקה שוטפת של המגזר העסקי – תרבות הארגון, משאבי אנוש, יחסי עובד-מעביד, חשבונאות, קבלת החלטות, עבודת צוות ועוד. כמו כן, תוכלו להרחיב את לימודי התיכון ולהמשיך ללימודי מינהל משפטי המקשר את נושאי מיומנויות הארגון והניהול, מתן שרות, דיני עבודה, סוגיות באתיקה תקשורת ויחסי ציבור. הכלים במסלול מאפשרים את שילוב הבוגרת בתחומים רבים במשק, במגזר הפרטי והציבורי, כגון: עולם המשפט, עולם השיווק, הפרסום, הייעוץ והניהול בכיתות יג’-יד’ ולקבל תעודת הנדסאי.

7. תחזוקת מערכות – כלים טכנולוגיים, קלאסיים וחדשניים, הופכים להיות דבר שגרתי גם בבתים פרטיים ויחד עם הריבוי בהם עולה הביקוש לאנשי מקצוע שיודעים איך לטפל ולטפח כלים אלו. בגמה זו תוכלו ללמוד אחזקת רחפנים, אופניים חשמליים ומערכות טכנולוגיות נוספות תוך פיתוח כלים מעשיים שיכשירו אתכם לתחילת דרככם כאנשי מקצוע בתחום.